Travel 2.0

Warsztaty Travel 2.0 to cykl spotkań z praktykami, którzy zaprezentują najnowsze badania
i trendy z zakresu marketingu internetowego i pokażą jak je wykorzystać w branży turystycznej i hotelarskiej.

2012-04-20 godz. 12:12

Zakończyła się 2 edycja cyklu szkoleń Travel 2.0

Kolejna edycja Travel 2.0 już za nami. Przez 4 dni uczestnicy spotkania mieli okazję gruntownie zgłębić wiedzę na temat Public Relations, User Experience serwisów turystycznych, wykorzystania społeczności w promocji hotelu i biura podróży oraz SEO i działań optymalizacyjnych pod kątem wyszukiwarek internetowych. Event zorganizowaliśmy w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Jupiter w Warszawie.Zajęcia prowadzili doświadczeni praktycy z branży internetowej, działający od lat dla sektora turystycznego: Andrzej Glapiak z Amber Communications, Bartek Rak z Socjomanii, Hubert Turaj z agencji Edisonda oraz Cezary Glijer z Web Media Group. Event przyciągnął kilkadziesiąt osób. Ku naszemu zaskoczeniu biorące udział w Travel 2.0 osoby przyjechały do nas z całej Polski. Poza Warszawą uczestniczyły osoby z Poznania, Mrągowa, Nałęczowa, Rabki-Zdrój, Jarosławca czy Puław. Wśród uczestników szkoleń przeważali hotelarze i osoby zarządzające obiektami noclegowymi, ale nie zabrakło także przedstawicieli biur podróży i tour operatorów. Wielu uczestników wzięło udział w kilku profilowanych modułach, co świadczy o odpowiednio dobranej tematyce szkoleń.

Docierają już do nas pierwsze komentarze po warsztatach, oto jedna z nich:

Jestem pozytywnie zaskoczona! Na rynku jest dostępnych wiele szkoleń „prawie” turystycznych, a ja jestem oporna na reklamę czy opinie internetowe, dlatego cieszę się, że zaryzykowałam :-)
Wioleta Kozłowska, Biuro Podróży Travel City

Czekamy na Wasze opinie i weźmiemy sobie do serca wszelkie uwagi i komentarze, by starannie przygotować się do zorganizowania kolejnej edycji, o która nota bene już pytacie. Dziękujemy za aktywny udział w warsztatach i zapraszamy do udziału w kolejnych naszych inicjatywach, o których niebawem Was poinformujemy.