Travel 2.0

Warsztaty Travel 2.0 to cykl spotkań z praktykami, którzy zaprezentują najnowsze badania
i trendy z zakresu marketingu internetowego i pokażą jak je wykorzystać w branży turystycznej i hotelarskiej.

ZAPISZ SIĘ!

Najbliższe warsztaty:
27.07 Łódź - Travel 2.0

Prelegenci

 1. Agnieszka Baranowska

  Agnieszka Baranowska

  Specjalista ds. Sprzedaży w firmie IAI S.A.

  Odpowiedzialna za rozwój i promocję systemu rezerwacji IdoSell Booking. Od 2013 roku pomaga właścicielom obiektów noclegowych zautomatyzować proces sprzedaży oraz zwiększyć dochody pochodzące z rezerwacji internetowych. Posiada obszerną wiedzę z zakresu narzędzi sprzedaży oraz integracji dostępnych na rynku turystycznym. Wcześniej przez wiele lat zdobywała praktykę w branży, współpracując z obiektami turystycznymi na terenie Pomorza.

 2. Piotr Sałuda

  Piotr Sałuda

  Manager odpowiedzialny za rozwój systemu rezerwacji internetowych w portalu eholiday.pl. Wcześniej, współwłaściciel oraz manager sprzedaży i marketingu w firmie Synthense Polska, która stworzyła i wprowadziła na rynek,innowacyjny system rezerwacji internetowych dla hoteli. Brał udział przy tworzeniu jednego z pierwszych, polskich systemów Channel Manager. Wdrażał internetowe systemy rezerwacyjne zarówno w małych, rodzinnych obiektach noclegowych, jak i w sieciach hotelowych. Pracował między innymi dla największego, polskiego producenta systemów hotelowych - LSI Software S.A. Doradca i szkoleniowiec z zakresu sprzedaży online w hotelach.

 3. Piotr Kasperczak

  Piotr Kasperczak

  Specjalista z zakresu e-marketingu (SEM, SEO PR, E-PR); Redaktor Naczelny serwisu HotelNews.pl. Wcześniej m.in. twórca portalu Polskainfo.pl, a także Redaktor naczelny miesięcznika Rynek Turystyczny. Autor wielu publikacji na temat marketingu internetowego w pismach "Hospitality" i "Hotelarstwo". Organizator konferencji i warsztatów dla branży travel. Pomysłodawca i realizator jedynego w Polsce barcampu dla branży turystycznej i sektora horeca – TravelCamp.