Travel 2.0

Warsztaty Travel 2.0 to cykl spotkań z praktykami, którzy zaprezentują najnowsze badania
i trendy z zakresu marketingu internetowego i pokażą jak je wykorzystać w branży turystycznej i hotelarskiej.

Prelegenci

 1. Krzysztof Głąbiński

  Krzysztof Głąbiński

  Ratemetrics.pl

  Specjalista z dziedziny sprzedaży, marketingu, zarządzania przychodami (revenue management), dystrybucji i zarządzania, poparte 20-letnią praktyką w firmach zarówno globalnych, jaki i początkujących (start ups), w branży linii lotniczych, hotelarstwa i technologii. Dyrektor zarządzający firmą Yieldplanet.com, były dyrektor Revenue Management i Dystrybucji w Accor Hotels, były regionalny menadżer Revenue Development w British Airways, a także właściciel firmy szkoleniowo konsultingowej eliteadvices.com. Konsekwentny i dynamiczny w realizacji działań, lider, posiadającym umiejętności prezentacyjne, negocjacyjne, szkoleniowe oraz coachingowe. Manager zmiany, projektu, konsultant, coach i szkoleniowiec.

 2. Piotr Sałuda

  Piotr Sałuda

  Manager odpowiedzialny za rozwój systemu rezerwacji internetowych w portalu eholiday.pl. Wcześniej, współwłaściciel oraz manager sprzedaży i marketingu w firmie Synthense Polska, która stworzyła i wprowadziła na rynek,innowacyjny system rezerwacji internetowych dla hoteli. Brał udział przy tworzeniu jednego z pierwszych, polskich systemów Channel Manager. Wdrażał internetowe systemy rezerwacyjne zarówno w małych, rodzinnych obiektach noclegowych, jak i w sieciach hotelowych. Pracował między innymi dla największego, polskiego producenta systemów hotelowych - LSI Software S.A. Doradca i szkoleniowiec z zakresu sprzedaży online w hotelach.

 3. Piotr Kasperczak

  Piotr Kasperczak

  Specjalista z zakresu e-marketingu (SEM, SEO PR, E-PR); Redaktor Naczelny serwisu HotelNews.pl. Wcześniej m.in. twórca portalu Polskainfo.pl, a także Redaktor naczelny miesięcznika Rynek Turystyczny. Autor wielu publikacji na temat marketingu internetowego w pismach "Hospitality" i "Hotelarstwo". Organizator konferencji i warsztatów dla branży travel. Pomysłodawca i realizator jedynego w Polsce barcampu dla branży turystycznej i sektora horeca – TravelCamp.

 4. Aleksander Gawęda

  Aleksander Gawęda

  Manager z wieloletnim doświadczeniem, od ponad 7 lat związany z branżą hotelarską. Obecnie w firmie NetPOS odpowiedzialny za rozwój i wprowadzenie na rynek programu przeznaczonego do zarządzania obiektami noclegowymi NetPOS Hotel. Konsekwentnie i dynamicznie dąży do realizacji powieżonych mu zadań. Specjalista z zakresu IT, doradza właścicielom obiektów noclegowych w doborze najlepszych rozwiązań wspomagających działanie ich obiektów (BMS, PMS, kontrola dostępu, instalacje niskroprądowe, telewizja hotelowa itd.)